REZERVACE
+420 777 502 116
Dodržujeme veškerá COVID pravidla.
O víkendu 15. – 16.12.2022 vaříme po celý den.
Od pondělí 22. listopadu 2021 bude nově platit, že ke vstupu do naši restaurace a sportovního areálu je potřeba mít platné potvrzení o očkování nebo prodělaném covidu.
TENISOVÁ ŠKOLA
NAVIGAČNÍ CESTA » HOME PAGE » TENISOVÁ ŠKOLA
Školička je určena všem malým dětem od 4 do 7 let. Cílem je osvojení základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své pohybové dovednosti, nebo jen získat nové kamarády. Děti jsou na tréninky rozděleny do skupinek podle věku a jejich tenisové úrovně. Děti se připravují na malém dvorci.
Nejvhodnější termín k nástupu nových zájemců do školičky je na začátku května nebo na začátku září, ale děti nabíráme během celé sezóny a přiřazujeme je do již zaběhlých skupinek. Rozvrh tréninků je stálý po celou sezónu. Tenisovou raketku doporučujeme pořídit až po konzultaci s trenérem, ten doporučí její správnou velikost.
V době prázdnin zabezpečujeme aktivitu dětí formou týdenních kurzů, tzv. „Letních kempů”, kde děti tráví celý den se zkušenými trenéry, mají zajištěnu celodenní stravu a bohatý program, nejen sportovní. Odpoledne si rodiče děti vyzvedávají.
Tenisové raketky, oblečení, obuv, aj. je možné zakoupit v našem klubovém obchodě.
ČÁSTKA
Tréninky tenisové školičky probíhají 2krát týdně, vždy od 17 hod. a to:
Pondělí, středa,
Úterý, čtvrtek,
V případě zájmu o tenisovou školičku nebo pro více informací, prosím, kontaktujte Moniku Wawrzyczkovou, na telefonním čísle +420 725 774 792.