REZERVACE
+420 777 502 116
Dodržujeme veškerá COVID pravidla.
O víkendu 15. – 16.12.2022 vaříme po celý den.
Od pondělí 22. listopadu 2021 bude nově platit, že ke vstupu do naši restaurace a sportovního areálu je potřeba mít platné potvrzení o očkování nebo prodělaném covidu.
PROJEKT 'SE SPORTEM ZA HRANICE'
NAVIGAČNÍ CESTA » HOME PAGE » PROJEKT 'SE SPORTEM ZA HRANICE'
"Se sportem za hranice - přeshraniční spolupráce tenisových sdružení“
Projektoví partneři: Tennis Hill Havířov z.s., Tenisový klub Kysucké Nové Mesto
Popis projektu: Záměrem projektu je zahájit dlouhodobou přeshraniční spolupráci tenisových klubů za účelem odstranění či zmírnění těchto problémů a omezení v česko-slovenském příhraničí, nabídnout dětem a mládeži kvalitní trávení volnočasovými aktivitami "bez hranic", zvýšit četnost společných akcí, turnajů, posílit sociální a komunikační schopnosti, učit děti a mládež týmové spolupráci–vytvořit společné týmy na turnajích družstev, odstraňovat jazykové bariéry a navázat nová přeshraniční přátelství a kontakty.
Akce č.1: prezentace soutěžních pravidel na ČESKÉ tenisové scéně s možností zapojení dětí a mládeže v sousední zemi, postupy, procesy registrace – část I.
Akce č.2: setkání českých a slovenských dětí věnujících se aktivně tenisu, zaměření na aktivní trávení volného času a sport, sport: tenis, atletika, gymnastika, míčové hry, volnočasové aktivity, zábavné a poučné hry, činnosti a hry k rozvoji kreativity.
Akce č.3: setkání českých a slovenských dětí věnujících se aktivně tenisu, zaměření na aktivní trávení volného času a sport, sport: tenis, atletika, gymnastika, míčové hry, volnočasové aktivity, zábavné a poučné hry, činnosti a hry k rozvoji kreativity.
Akce č.4: prezentace soutěžních pravidel na SLOVENSKÉ tenisové scéně s možností zapojení dětí a mládeže v sousední zemi, postupy, procesy registrace – část II.
Cíle projektu: Zahájení dlouhodobé spolupráce tenisových sdružení z česko-slovenského příhraničí pro zdokonalování přeshraničních vazeb a podmínek spolupráce na společném území
Výsledky projektu: prolomení jazykových bariér mezi mládeží obou sousedních zemí, získání nových zkušeností s realizací mezinárodních projektů, navázání nových přátelství, rozvoj všestrannosti dětí, posílení sociální a komunikačních dovedností, rozvoj týmové spolupráce, zahájení mezinárodní spolupráce mezi partnery.
FOND MALÝCH PROJEKTŮ